Potisk markovátek

Poptávkový formulář

Jméno: *
Zadejte jméno
Příjmení: *
Zadejte příjmení
Firma:
Zadejte název firmy
Telefon: *
Zadejte telefon
E-mail: *
Zadejte email, správný tvar
Typ markovátka: *
Zadejte typ markovátka
Počet barev na logu: *
Zadejte počet barev na logu
Počet kusů: *
Zadejte počet kusů
Způsob dodání: *
Zadejte způsob dodání
Požadovaný termín dodání: *
Zadejte požadovaný termín dodání
Poznámka k poptávce:
Invalid Input
Opište kód z obrázku: * Opište kód z obrázku:
Špatně zapsán kód
{tab Popis}
Golfové markovátko využije golfista v momentě, kdy si na greenech potřebuje označit svůj balonek. Vzhledem k tomu, že jej potřebuje každý golfista, je to i oblíbená pomůcka, na kterou se dá umístit logo firmy, fotografie nebo nápis. Markovátka se vyrábí buď z plastu, nebo jakéhokoliv materiálu, který je magnetický, nebo magnetem přitahován. Magnetická markovátka je možné využít například s vypichovátkem, umístit na rukavici, na čepici, avšak je nutné zvolit vhodnou velikost. Nejlevnější jsou samozřejmě plastová markovátka s tenkou nožičkou.
{tab Jak objednat}

Jak si objednat golfové potisky a jak objednávka funguje?

V případě, že potřebujete potisk golfových markovátek, vyplníte formulář a my Vám na základě Vaší poptávky připravíme kalkulaci. Pokud se Vám kalkulace líbí, pošlete nám Vaše logo v křivkách či v dobré tiskové kvalitě. Připravíme Vám náhled grafiky, kde uvidíte, jak bude logo po zhotovení na míčku vypadat. Potvrdíte a odsouhlasíte nám návrh grafiky a my se pouštíme do práce. Po zhotovení Vám dáme vědět. Před zakázkou a po odsouhlasení návrhu loga vystavujeme zálohovou fakturu, kterou je nutno uhradit před započetím výroby.

{tab Dotazy}

Jaká je doba dodání u jednotlivých typů markovátek?

Nejjednodušší jsou jednoduchá plastová markovátka s nožičkou, kde je doba zhotovení stejná jako u potisku golfových míčků. O něco složitější je výroba markovátek, kdy logo je nutné zalít do syntetické pryskyřice, je třeba počítat zpravidla 2-3 týdny.

Dají se použít kovová markovátka například na čepici na magnet?

Ano, ale je potřeba vědět průměr markovátka, tak aby dobře sedělo na magnetické plošce. Průměry markovátek naleznete v poptávkovém formuláři.

{/tabs}
Chcete být informování o novinkách a akcích s dostatečným předstihem?
Přihlašte se k odběru newsletteru