Potisk golfových míčků

Poptávkový formulář

 

Jméno: *
Zadejte jméno
Příjmení: *
Zadejte příjmení
Firma:
Zadejte název firmy
Telefon: *
Zadejte telefon
E-mail: *
Zadejte email, správný tvar
Preferovaná značka míčků:
Zadejte preferovanou značku míčků
Pokud vím
Počet potisk. míčků: *
Zadejte počet potisk. míčků
Minimální počet je 12ks míčků, počet musí být dělitelný třemi
Počet barev na logu *
Zadejte počet barev na logu
V případě fotky či obrázku, uveďte fotka nebo celobarevný
V případě fotky či obrázku považujte za 1 logo
Potisk krabiček *
Invalid Input
Minimální odběr je 48 kusů
Způsob dodání: *
Zadejte způsob dodání
Požadovaný termín dodání: *
Zadejte požadovaný termín dodání
Poznámka k poptávce:
Invalid Input
Opište kód z obrázku: * Opište kód z obrázku:
Špatně zapsán kód

 

 

 

{tab Popis}

     Je mnoho dobrých důvodů, proč si pořídit golfové míčky s vlastním logem. Takzvaný „logomíček“ je mezi jinými snadno rozpoznatelný a navíc se vždy jedná o unikátní kousek, se kterým se na hřišti nesetkáte. Pokud jste firma a necháte si na míčky natisknout své logo, získáte tak skvělý propagační předmět, který můžete poskytnout vašim obchodním partnerům, přátelům nebo potenciálním zákazníkům. Logo míček navíc dostanete do daňových nákladů firmy. Vždyť není lepší reklamy, pokud golfový míček věnujete někomu jako dárek či jej najdete jako golfista na hřišti. 

     Golfový potisk golfových míčků a logo na míčku nemusí sloužit pouze jako firemní potisk. Čím dál častěji vzhledem k finanční dostupnosti tiskových technologií  a také možnosti potisknout i malé množství míčků, se míčky s potiskem stávají vhodným dárkem k narozeninám, jako předmět oznamující svatbu, dárek k výročí či rodinné oslavy.

{tab Jak objednat}

Jak si objednat golfové potisky a jak objednávka funguje?

V případě, že potřebujete potisk golfových míčků, vyplníte formulář a my Vám na základě Vaší poptávky připravíme kalkulaci. Pokud se Vám kalkulace líbí, pošlete nám Vaše logo v křivkách či v dobré tiskové kvalitě. Připravíme Vám náhled grafiky, kde uvidíte, jak bude logo po zhotovení na míčku vypadat. Potvrdíte a odsouhlasíte nám návrh grafiky a my se pouštíme do práce. Po zhotovení Vám dáme vědět. Před zakázkou a po odsouhlasení návrhu loga vystavujeme zálohovou fakturu, kterou je nutno uhradit před započetím výroby.

{tab Dotazy}

Jaká je kvalita potisku na míčku?

Veškeré potisky na míčky provádíme nejmodernějšími technologiemi, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu. Nejlepší je ovšem ještě nechat potisk na míčky před hrou pár dní vyzrát. Protože míček při golfové hře přichází  mechanicky do styku s golfovou holí, golfový potisk se hrou golfu opotřebovává, stejně jako golfový míček a není tudíž možné zaručit jeho 100% stálost při používání míčku.

Jaká je běžná doba dodání potiskovaných míčků?

Zhotovení zakázky potisků míčků trvá cca 1 týden od schválení náhledu grafiky potisku a úhrady zálohové faktury. V případě potřeby zákazníka jsme schopni potisknuté míčky dodat i dříve.

Umíte zhotovit i potisknuté krabičky na míčky s logem?

Ano, umíme. Dodací doba v případě krabiček je o něco delší (cca 3 týdny od schválení tiskové grafiky), protože je potřeba zhotovit speciální raznici. Minimální množství potisknutých krabiček (tzv. rukávků) je 48Ks. Do každé krabičky se vejdou 3 golfové míčky a jsou zhotoveny z tvrdého kartonu.

Potiskujete i vlastní golfové míčky, které si zákazník přinese?

Nepotiskujeme, protože v případě vlastních míčků zákazníka, nejsme schopni garantovat vysokou kvalitu potisku golfových míčků.

{/tabs}  
Chcete být informování o novinkách a akcích s dostatečným předstihem?
Přihlašte se k odběru newsletteru